نکات مهم در خرید کمک فنر

نصب کمک فنر چقدر طول می کشد؟ و هزینه نصب آن چقدر است؟

به طور معمول، اگر شما یک جفت کمک را تعویض می کنید، نصب آن حدود 2 ساعت طول می کشد. در صورت جایگزینی جلو و عقب، روند کار 3 تا 4 ساعته خواهد بود. پس از اتمام کار، مجبورید ماشین خود را مجدداً تنظیم مجدد کنید، بنابراین آماده باشید ساعت دیگری را برای تراز کردن اضافه کنید. نرخ ساعت بسته به مکانیک متفاوت است، اما برای نصب نباید بیش از 5 ساعت صورتحساب در نظر گرفته شود.

آیا تعویض کمک فنر خودرو به نرم تر راندن خودرو کمک می کند؟

نه، همیشه اینطور نیست. تعویض کمک فنر به رانندگی راحت تر کمک می کند اما تنها تعویض کمک فنر نیست که این امکان را برای شما فراهم می کند. فشار تایر، چرخ دنده، شرایط جاده روی وسیله نقلیه، اندازه تایر و رینگ، و خیلی موارد دیگر در نحوه رانندگی شما موثر هستند. اگر کمک های خودرو را تعویض کنید، و آن ها را سالم تر و باکیفیت تر کنید، معمولاً تفاوت بزرگی ایجاد می شود، اما این فاکتور ها برای این رانندگی بهتر نیز باید بصورت دوره ای انجام شود.

منظور از Heavy Duty در زمان خرید کمک فنر چیست؟

Heavy Duty که در فارسی به معنای انجام وظایف سخت و سنگین می باشد یک اصطلاح است و غالباً بیش از حد در دنیای کمک فنر مورد استفاده قرار می گیرد. اگر کمکی قدرت مند تر و ماندگاری بیشتری نسبت به همتایان خود داشته باشد، بیشتر تولیدکنندگان کمک فنر را به نام ” Heavy Duty ” ارائه می دهند.

بیشتر نمونه های کمک های های سنگین تک لوله هستند. و اغلب اوقات، یک کمک فنر سبک می تواند همه نیاز شما را براورده کند. اگر فقط کار ساده ای را انجام می دهید، تنها از نقطه ای به نقطه دیگر می روید، نوع رانندگی شما چالش برانگیز نیست، یک کمک ساده می تواند انتخاب بهترین برای شما باشد و همچنین هزینه کمی برای شما به همراه خواهد داشت.

آیا هر چه گاز فشرده شده درون کمک بیشتر باشد رانندگی با آن خشک تر است؟

خیر اینطور نیست. کمک های گازی به شکل مایع نیستند. مایعات پس از استفاده با گذشت زمان، حباب هایی ایجاد می کنند که اساساً کمک فنر جک شما را تا قسمتی از کار می اندازند. حباب ها بد هستند. گاز حباب ندارد، به طور مساوی پراکنده می شود و باعث می شود تا شما نقاط مرده نداشته باشید. بنابراین فشار بیشتر گاز واقعاً کار زیادی نمی کند. این ارزش کمک فنر است که باعث می شود مقاومت بیشتری داشته باشد.

دیدگاه ها (0)

محصول به لیست علاقه مندی اضافه شد

با استفاده از تنظیمات کوکی میتوانید تجربه کاربری بهتری در سایت ما داشته باشید

محصول به لیست مقایسه اضافه شد